Laipni lūgti Rasas Ozoliņas Aušanas darbnīcā «Rūja»

Rasas Ozoliņas Aušanas darbnīca «Rūja»: PASŪTI SAVU TAUTASTĒRPU

Sākums Kā pasūtīt Izvēlies tērpu Pieejams uzreiz Kontaktforma Jautājumi Kontakti

LV    ENG

Rasas Ozoliņas Aušanas darbnīcas RŪJA logo

PLAŠĀKĀ

TAUTASTĒRPU PARAUGU

KRĀTUVE INTERNETĀ

www.amatnieciba.lv

www.tautasterpi.lv

www.brunci.lv

Pēc alfabēta skati

dažādu novadu

tautastērpu piedāvājumu:

Tērpu daļas 1:

arheoloģisko tērpu atdarinājumi un to daļas, cepures, matauklas, zeķes

Tērpu daļas 2:

villaines, lakati, ņieburi

Tērpu daļas 3:

jakas, ņieburbrunči, somiņas

Pieejams uzreiz
Vidzeme A-K
Vidzeme L-M
Vidzeme N-R
Vidzeme S-Z
Kurzeme A-M
Kurzeme N-T
Kurzeme U-Z
Zemgale
Augšzeme
Latgale
Tērpu daļas 1
Tērpu daļas 2
Tērpu daļas 3
Tērpu komplekti
Jaunrade
Vīru tērpi
Bērnu tērpi
Citi izstrādājumi

 

www.amatnieciba.lv Tālrunis jautājumiem darbadienās no plkst. 8.00 līdz 19.00

+371 29138875 (Rasa Ozoliņa)

www.amatnieciba.lv E-pasts jautājumiem: info@amatnieciba.lv

www.amatnieciba.lv Ātrākai saziņai raksti uzreiz KONTAKTFORMĀ

www.amatnieciba.lv PASŪTĪJUMA VEIDLAPA

www.amatnieciba.lv MĒRU TABULA

www.amatnieciba.lv PIEEJAMS UZREIZ

www.amatnieciba.lv IZVĒLIES SAVU TĒRPU

www.amatnieciba.lv DĀVANU KARTE

K#42/A  Stendes brunči

Džūkstes tērps

Aizpildi PASŪTĪJUMU VEIDLAPU, iepazīsties ar DISTANCES LĪGUMU // saņem apstiprinājumu savā norādītajā e-pastā // ja nepieciešms, aizpildi MĒRU TABULU // ja pirmais pasūtījums, savā norādītajā e-pastā saņem avansa rēķinu // apmaksā rēķinu norādītajā termiņā // e-pastā saņem apstiprinājumu par maksājuma saņemšanu.

1. Izdomā, kāda pagasta vai novada etnogrāfiskos brunčus Tu vēlies. Tie varētu būt vecāku, vecvecāku vai tavas dzīves (dzimšanas) vietas vai tuvākās apkārtnes. Tā kā muzejos un literatūrā nav atrodami pilnīgi visu vietu brunču audumu paraugi, var gadīties, ka ir saglabājies tikai, piemēram, kaimiņu pagasta brunču audumu paraugs. Izskati pēc novadiem - Kurzeme, Vidzeme, Augšzeme, Latgale, Zemgale - sakārtotās PARAUGU LAPAS.

2. Ja nezini, kāda novada brunčus vēlies, var mēģināt tos izvēlēties pēc mīļākajām krāsām vai raksta - garensvītroti, šķērssvītroti, galdainie, dažādi rakstainie. Ja nu nekas neiet pie sirds, varam veidot etnogrāfijā balstītus pavisam jaunus auduma rakstus.

3. Izlem, vai vēlēsies pasūtīt arī citas tērpa daļas - ņieburu, jaku, villaini, aubi, zeķes un apskati lapas TĒRPA DAĻAS. Šobrīd nepiedāvājam etnogrāfisko kreklu izgatavošanu!

4. Kad esi izvēlējies interesējošo tērpu, vai arī nevari sev neko piemērotu atrast, sazinieties ar mums e-pastā  info@amatnieciba.lv , pa tālruni 29138875 (Rasa Ozoliņa, darbadienās no plkst. 8.00 līdz 19.00), vai savu vēlmi izklāsti KONTAKTFORMĀ .

5. Uz e-pastu un kontaktformā uzdotajiem jautājumiem cenšamies atbildēt vienas darba dienas laikā, bet ja nesaņem e-pastā atbildi, pārbaudi sava pasta Spama mapīti.

6. Kad esam telefoniski vai e-pastā vienojušies par pasūtījuma izpildi, lūdzu, aizpildi PASŪTĪJUMA VEIDLAPU, iepazīsties ar DISTANCES LĪGUMU un, ja nepieciešams, MĒRU TABULU .

7. Uz pasūtījumu veidlapā norādīto e-pasts adresi nosūtīsim pasūtījuma apkopojumu un ja to akceptēsi, pirmo reizi veicot pasūtījumu, izrakstīsim priekšapmaksas rēķinu 20% apmērā no pasūtījuma kopējās summas, ja tā nav lielāka par EUR 1000. Pāsūtījumiem virs 1000 eiro priekšapmaksa ir 50%.

Abrenes tērps

www.amatnieciba.lv  APMAKSAS KĀRTĪBA

Iespējams pasūtījumu apmaksāt ar Pay Pal rēķinu, pastā ar pēcmaksu, internetbankas maksājumu, pakomātā ar maksājuma karti, vai skaidrā naudā, saņemot pasūtījumu.

Mūsu REKVIZĪTI .

 Individuālajiem pasūtītājiem, kuri veic pasūtījumu pirmo reizi, vienojoties par pasūtījumu, izrakstām daļējas priekšapmaksas (drošības naudas) elektronisku rēķinu 20% apmērā no kopējās summas.

Daļējas priekšapmaksas (drošības naudas) maksājums netiek atmaksāts, ja pasūtītājs atsauc savu pasūtījumu. Kad tērps ir gatavs, aizsūtām fotogrāfijas un pēc akceptēšanas - rēķinu par atlikušo maksājuma daļu kopā ar piegādes izdevumiem (Latvijas Pasts, kurjerpasti, pakomāti vai privātais kurjers). Pēc rēķina pilnas apmaksas (maksājuma ienākšanas mūsu norēķinu kontā) izsūtam tērpu.

Lielākiem pasūtījumiem (tērpu komplektiem virs EUR 1000) un kolektīvu pasūtījumiem nepieciešama daļēja neatmaksājama priekšapmaksa (drošības nauda) 50% apmērā no kopējā pasūtījuma.

Pasūtījumiem no ārzemēm tiek piemērota daļēja priekšapmaksa (drošības nauda) 50% apmērā no kopējā pasūtījuma, tērps tiek izsūtīts tikai pēc pilnas pasūtījuma apmaksas - naudas ienākšanas mūsu norēķinu kontā.

Parastais daļējas priekšapmaksas (drošības naudas) rēķina apmaksas termiņš ir 10 darba dienas, bet individuāli iespējams vienoties par termiņa pagarinājumu līdz 30 darba dienām. TIKAI TERMIŅĀ APMAKSĀTS AVANSA MAKSĀJUMS NODROŠINA PASŪTĪJMA IZPILDES RINDAS SAGLABĀŠANU.

Arheoloģiskā tērpa atdarinājums

www.amatnieciba.lv  KAS NOSAKA PASŪTĪJUMA CENU?

Darbnīca «Rūja» labprāt izpilda gan individuālus, gan kolektīvus pasūtījumus. Audumu un gatavu brunču cenas skati PARAUGU LAPĀS .

 

www.amatnieciba.lv PASŪTĪJUMA IZPILDES TERMIŅI

Termiņš tiek saskaņots ar katru pasūtītāju, individuālie pasūtījumi tiek izgatavoti pasūtījuma pieņemšanas rindas kārtībā. Ja pasūtījums ir steidzams un ir iespējams to veikt ārpus rindas, tiek piemērots uzcenojums no 25% līdz 50% atkarībā no steidzamības un pasūtījuma sarežģītības.

www.amatnieciba.lv PIEGĀDE

Iespējama piegāde ar Latvijas Pastu, kurjerpastu, pakomāu vai privāto kurjeru gan Latvijas teritorijā, gan arī jebkurā vietā pasaulē - piegādes cena sākot no 5,00 eiro Latvijas robežās - tiek ietverta gala aprēķinā. Bez piegādes maksas savu pasūtījumu iepriekš saskaņojot laiku, var saņemt Rasas Ozoliņas Aušanas darbnīcā «Rūja», «Lejas Dambji», Naukšēnu pagasts, Naukšēnu novads, LV - 4244. Karte šeit: LEJAS DAMBJI

www.amatnieciba.lv AKCIJA - šie izstrādājumi ir pieejami uzreiz: GATAVI TĒRPI

www.amatnieciba.lv Ja gribi pārsteigt sev tuvu cilvēku, izvēlies DĀVANU KARTI

Visus darbnīcas jaunumus un izstrādājumu foto publicējam mūsu profilos:   Amatniecība Facebook Amatniecība You Tube Apmeklē AMATNIECĪBAS profilu draugiem.lv

Rasa Ozoliņa

By Rasa Ozoliņa, amatnieciba.lv ; brunci.lv