Laipni lūgti Rasas Ozoliņas Aušanas darbnīcā «Rūja»

Rasas Ozoliņas Aušanas darbnīca «Rūja»

IZVĒLIES TĒRPU SEV

Sākums Kā pasūtīt Izvēlies tērpu Pieejams uzreiz Kontaktforma Jautājumi Kontakti

IZVĒLIES SAVU TĒRPU:

pēc alfabēta skati dažādu novadu tautastērpu piedāvājumu

Vidzeme A-M Vidzeme N-R Vidzeme S-Z Kurzeme A-M Kurzeme N-T Kurzeme U-Z Zemgale Augšzeme Latgale Tērpu daļas 1 Tērpu daļas 2

PLAŠĀKĀ

TAUTASTĒRPU PARAUGU

KRĀTUVE INTERNETĀ

www.amatnieciba.lv

www.tautasterpi.lv

www.brunci.lv

www.amatnieciba.lv Tālrunis jautājumiem darbadienās no plkst. 8.00 līdz 19.00

29138875 (Rasa Ozoliņa)

www.amatnieciba.lv E-pasts jautājumiem:

info@amatnieciba.lv

www.amatnieciba.lv Ātrākai saziņai raksti uzreiz

KONTAKTFORMA

www.amatnieciba.lv PASŪTĪJUMA VEIDLAPA

www.amatnieciba.lv MĒRU TABULA

www.amatnieciba.lv AKCIJA: šie izstrādājumi ir pieejami uzreiz:

PIEEJAMS UZREIZ

www.amatnieciba.lv IZVĒLIES SAVU TĒRPU

www.amatnieciba.lv Ja gribi pārsteigt sev tuvu cilvēku, izvēlies

DĀVANU KARTI

Aušanas darbnīcas RŪJA izstrādājumi

Piedāvājam izgatavot etnogrāfiskos sieviešu brunčus no vilnas un arī dazādas etnogrāfiskā tērpa sastāvdaļas. Visi brunču audumi tiek austi pēc pasūtījuma rokas stellēs, tāpēc audumu uzkrājumā nav.

Ja tiek veikts brunču pasūtījums, varam nokomplektēt arī visa tērpu: jaku, ņieburu, villaini, jostu, zeķes, kurpes, vainagu, cepuri, lakatu. Šobrīd nepiedāvājam etnogrāfisko kreklu izgatavošanu! Saktas iesakām  izgatavot pie mūsu sadarbības partneriem. Jāņem vērā, ka visi izstrādājumi tiek gatavoti individuāli pēc pasūtītāja izmēriem rindas kārtībā, tāpēc pilna komplekta izgatavošanas termiņš tiek saskaņots, vienojoties ar pasūtītāju.

Mērsraga brunči
www.amatnieciba.lv  KĀ IZVĒLĒTIES

Piedāvājumā ir apskatāmi jau gatavotie brunču audumu paraugi, bet Jūs interesējošā pagasta audumu varam meklēt gan dažādos materiālos, gan muzeju kolekcijās vai arī radīt jaunus rakstu paraugus.

Audumu paraugi ir sakārtoti pēc alfbēta pa novadiem: Kurzeme, Vidzeme, Zemgale, Latgale un Augšzeme.

Jaunradītos auduma raksta paraugus veidojam pēc apvidum raksturīgajām raksta proporcijām, variējot krāsu salikumus, svītru platumus un ritmu. Ko nozīmē «jaunrade» un «Auduma raksts aizsargāts ar autortiesībām: © Rasa Ozoliņa» lasīt ŠEIT

Visus izstrādājumus izgatavojam pēc pasūtītāja izmēriem.

Jautājumus vari uzdot  KONTAKTFORMĀ , sūtot e-pastu vai zvanot. Uz Taviem jautājumiem atbildēsim darba dienās no plkst. 8.00 līdz 19.00.

Zemgales galdainie brunči
www.amatnieciba.lv  KĀDI IZMĒRI IR NEPIECIEŠAMI

Lai izgatavotu etnogrāfiskos brunčus, ir nepieciešami 3 izmēri: vidukļa apkārtmērs; no vidukļa līdz grīdai (bez apaviem); augums.

Brunču šūšanai nepieciešamo izmērus atzīmē PASŪTĪJUMA VEIDLAPĀ , bet jaku, ņieburu, kreklu, zeķu, cepuru, vainagu izgatavošanai nepieciešamos izmērus MĒRU TABULĀ.

Ja ir iespējams vienoties par pasūtītāja mēru noņemšanu jakai, ņieburam, kreklam, vainagam, cepurei, tad to veicam paši. Ja pasūtītājs atrodas ārzemēs, vai nav iespējams satikties, iespējams mērus noņemt arī pašam pasūtītājam pēc sagatavotas instrukcijas. Lūdzam precīzi izpildīt visus mērīšanas norādījumus, jo neuzņemamies atbildību par pasūtītāja paša veikta mērījumiem un problēmām, kas var rasties gatava tērpa izgatavošanas laikā neprecīzu izmēru dēļ.

Bez laikošanas iespējams izgatavot brunčus, ņieburu un aksesuārus - vainagus, cepures, zeķes. Jaku šūšanu uzņemamies, ja iespējama viena laikošana Valmierā, vai, vienojoties - Rīgā.

Ja kolektīvs no ārzemēm vēlas, lai tiktu ņoņemti mēri, vienojoties to ir iespējams veikt, papildus pēc rēķina apmaksājot ceļa, nakšņošanas (ja nepieciešams) izdevumus un dienas naudu (no EUR 30 dienā).

www.amatnieciba.lv Autortiesības

Mēs akceptējam mūsu mājas lapas attēlu izmantošanu gan privātiem, gan komerciāliem nolūkiem, ja tiek izmantots viss attēls ar tajā iekļauto logotipu. Bez logotipa, saskaņā ar Autortiesību likuma XI nodaļas Autortiesību un blakustiesību aizsardzība 68.panta Autortiesību un blakustiesību pārkāpumi, 3.punktu, attēla izmantošana ir aizliegta - attēli ir ar autortiesībām  aizsargāti darbi. Par jaunrades audumu autortiesībām lasi VAIRĀK ŠEIT.

 

www.amatnieciba.lv PASŪTĪJUMA VEIKŠANA

Aizpildi PASŪTĪJUMU VEIDLAPU , iepzīsties ar DISTANCES LĪGUMU // saņem apstiprinājumu savā norādītajā e-pastā // ja nepieciešms, aizpildi MĒRU TABULU // ja pirmais pasūtījums, savā norādītajā e-pastā saņem avansa rēķinu // apmaksā rēķinu norādītajā termiņā // e-pastā saņem apstiprinājumu par maksājuma saņemšanu

VAIRĀK LASĪT: ŠEIT

www.amatnieciba.lv AKCIJA - šie izstrādājumi ir pieejami uzreiz: GATAVI TĒRPI

www.amatnieciba.lv Ja gribi pārsteigt sev tuvu cilvēku, izvēlies DĀVANU KARTI

Rasa Ozoliņa

By Rasa Ozoliņa, amatnieciba.lv ; brunci.lv